Veronika Novotná – Realitní makléřka

Služby

Protože vaše požadavky a potřeby jsou pro mě tím nejdůležitějším vás kdykoliv ráda uvidím. Provedu vás celým průběhem prodeje nemovitosti a společně nastavíme řešení, které bude Vám bude nejlépe vyhovovat.

důležitým prvkem celé prezentace je příprava jeho interiéru, tak, aby zaujal co nejvíce klientů. Nemovitost vypadá atraktivnější a osloví maximální počet zájemců o koupi. Dbá se u něj především na jednoduchost a čistotu všech prostor.

ani nejlepší fotka nedokáže zachytit vše a proto na přichází na řadu profesionálně vytvořené video. Právě videoprohlídka představí klientům nemovitost v jasných představách. Právě video ukáže vždy přednosti a kouzlo prostor.

odměna 10 % z provize je pro Vás, kteří mi doporučíte nemovitost, kterou prodává váš známý, kamarád či rodina a dojde k jejímu úspěšnému prodeji.

v moderní době , kdy je většina klientů zaneprázdněna a není čas na osobní prohlídky nabízím jedinečný online zážitek, když každý klient navštíví nemovitost z pohodlí jeho domova díky virtuální prohlídce. Při této online prohlídce interiéru a exteriéru budete mít pocit, jako byste byli na osobní prohlídce.

Využívám širokou škálu nástrojů, které zajistí exkluzivní prezentaci nemovitosti. Profesionální fotografie jsou jejím základním pilířem. Špičková technika a profesionální fotograf vytvoří základ pro dokonalou prezentaci Vaší nemovitosti a získáte tak více zájemců. Fotky mobilním telefonem a popisek obsahující nepřesné technické parametry k úspěšnému prodeji prostě nestačí.

v dnešní době on-line světa kladu důraz na on-line marketing na sociálních sítích, placenou reklamu, inzerci na všech realitních serverech, samostatné weby nemovitostí, práce s databází klientů

půdorysy, vyhotovení PENB, zajištění financování, copywriting, právní služby, určení tržní hodnoty nemovitosti, podklady pro dědické řízení a další